OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX Niedziela zwykła 16 października 2016 r.

• W tym tygodniu we wtorek będziemy obchodzili święto św. Łukasza Ewangelisty - jest to również dzień modlitw w intencji pracowników służby zdrowia, a w sobotę wspomnienie św. Jana Pawła II.
  • W tym tygodniu biuro parafialne będzie nieczynne w piątek i sobotę z racji parafialnej pielgrzymki do Częstochowy.  Pielgrzymka wyruszy w piątek o godzinie 7.00 z placu przy kościele. Pojedziemy do Lichenia, następnie do Kalisza i Częstochowy. W Częstochowie będziemy uczestniczyć w Apelu Jasnogórskim. W sobotę będzie wspólna droga Krzyżowa na Wałach Jasnogórskich, Msza św. w Kaplicy Jasnogórskiej. W godzinach popołudniowych wyjedziemy do Sanktuarium w Gidlach. W sobotę wieczorem wrócimy do Lubiszewa.
  • Dziękuję za złożone ofiary na prace remontowe w zakrystii w wysokości 2909 oraz 500 ofiary indywidualnej.
  • W ubiegłą niedzielę odbyła się zbiórka ofiar dla Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia - zebraliśmy 1296 zł.
  • Proszę o pomoc w utrzymaniu czystości w kościele Panie  Danutę Dyszer i Wioletę Manuszewską z rodzinami, Składam serdeczne podziękowanie Pani Arlecie Deyna z rodziną
  • Spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży w tym tygodniu odbędzie się wyjątkowo w środę o godzinie 17.00 w plebanii.
  • Zapraszam wszystkich do wspólnego odmawiania różańca w kościele od poniedziałku do soboty o godzinie 17.30 (przed wieczorną Mszą św.). W niedzielę będziemy wspólnie odmawiać różaniec w niedzielę o godzinie 9.00
  • W tym tygodniu z nasze wspólnoty parafialnej odeszli: Ewa Duchmielewicz, mieszkanka DPS, oraz Dariusz Podjacki ze Szpęgawy, którego pogrzeb odbędzie się w środę o godzinie 11.00