XXXI Niedziela zwykła 30 października 2016 r.

1. W Uroczystość Wszystkich  Świętych Msze św. zostaną odprawione według porządku niedzielnego: 7.30, 9.30, 12.00. Po Mszy św. o godzinie 12.00 rozpocznie się procesja na cmentarzu. Procesję rozpoczniemy od bramy przy kostnicy, pójdziemy do grobów kapłanów, następnie wokół kościoła i zakończymy w kościele
  2. W dniu 2 listopada - Wspomnienie wszystkich Wiernych Zmarłych - Msze św. o godzinie 9.00, 11.00 i 18.00.
  3. Przy wyjściu z kościoła zostały wyłożone formularze wypominek i Mszy św zbiorowej. 2 listopada - Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych - o godzinie 9.00 zostanie odprawiona Msza św. zbiorowa w intencji zmarłych poleconych wspólnej modlitwie wymienionych na formularzu „Msza św. zbiorowa”. Wypominki będą czytane  w oktawie Wszystkich Świętych 10 minut przed Mszą św. wieczorną do czasu wymienienia wszystkich zmarłych poleconych wspólnej modlitwie kościoła. Wypełnione kartki Wypominek i Mszy św. zbiorowej można składać przy wyjściu z kościoła do skrzynki lub w zakrystii.
  4. W tym tygodniu w czwartek biuro parafialne będzie nieczynne
  5. W I piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od godziny 16.30, w trakcie adoracji możliwości przystąpienie do spowiedzi św. z okazji  I piątku miesiąca.
  6. W sobotę będę odwiedzał chorych od godziny 10.00.
  7. Proszę o pomoc w utrzymaniu czystości w kościele Państwa Katarzynę i Jana  Kamińskich.