XXXII Niedziela zwykła 6.11.2016 r.

1. Dziękuję za pomoc w utrzymaniu czystości w kościele Państwu Katarzynie i Janowi Kamińskim Proszę o pomoc w utrzymaniu czystości w kościele Państwa Urszulę i Jana Krukor. Składam również serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy zadbali w okresie Wszystkich Świętych o porządek na cmentarzu i usunięcie liści. Dziękuję również za wspólną modlitwę.
  2. W imieniu Komitetu Budowy Obelisku zapraszamy mieszkańców parafii Lubiszewo na uroczyste odsłonięcie obelisku ku czci mieszkańców Rokitek   – ofiar    reżimów:  hitlerowskiego i stalinowskiego. Uroczystość odbędzie się dnia 11 listopada 2016r w Rokitkach. W programie: Msza  św.  w intencji ofiar o godz. 9.00 w świetlicy wiejskiej; Odsłonięcie i poświęcenie obelisku na placu przy kapliczce; Skromny poczęstunek w świetlicy oraz wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.
  3. W kościele parafialnym Msza św.  11 listopada będzie o godzinie 18.00.
  4. W tym tygodniu zostały zamontowane nowe ławki w zakrystii, oraz podsufitka w nowej części zakrystii. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękuję. W związku z pracami w zakrystii proszę o pomoc finansową, musimy jeszcze zapłacić około 12 tyś. złotych. Przyszłym tygodniu będzie kolekta na ten cel, również w grudniu w jedną z niedziel będą również zbierane ofiary na ten cel.
  5. Spotkanie dla dzieci I Komunijnych i rodziców zgodnie z prośbą rodziców odbędzie się 20 listopada o godzinie 11.30.