1. 01. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Maryi

1. Z racji kolęd Msze św.w dni powszednie będą o godzinie 8.00. W soboty Msze św. będą o godzinie: 9.00 i 18.00.
  2. Plan kolęd został wywieszony w gablocie i na stronie internetowej. Kolędy na wymienionych ulicach będą przebiegały zgodnie z numeracją. W najbliższą sobotę w związku z koniecznością wyjazdu wieczorem, proszę mieszkańców ul Sambora w Lubiszewie, którzy chcieli by przyjąć kolędę przez godziną 14.30 o kontakt. Mogę odwiedzać parafian po porannej Mszy św.
  3. W niedzielę, 8 stycznia, odbędzie się koncert kolęd, będący jednocześnie okazją do wspólnego śpiewu. Zapraszam wszystkich parafian na godzinę 15.00 do kościoła, w ramach koncertu również będzie koncertował Chór Rodzinny z Przyjacółmi .
  4. 8 stycznia w trakcie Mszy św. o godzinie 9.30 i 12.00 będzie śpiewał Chór Pasjonata.
  5. W Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) Msze św. wg. porządku niedzielnego. Okazja do spowiedzi I piątkowej przed o po każdej Mszy św.
  6. Dzisiaj dodatkowa Msza św.  o godzinie 15.00.