OGŁOSZENIA PARAFIALNE 8 stycznia 2017 r.

1. Z racji kolęd Msze św.w dni powszednie będą o godzinie 8.00. W soboty Msze św. będą o godzinie: 9.00 i 18.00.
  2. Plan kolęd został wywieszony w gablocie i na stronie internetowej. Kolędy na wymienionych ulicach będą przebiegały zgodnie z numeracją. Wkradł się błąd w kolędach 10 i 14 stycznia. 10 bedą ulice: Zielona, Bursztynowa, Lubińskiego, Działkowa, Nowa, 14 - Spacerowa i Pogodna. Przepraszam za pomyłkę.
  3. Dzisiaj o godzinie 15.30 odbędzie się koncert kolęd, będący jednocześnie okazją do wspólnego śpiewu. Zapraszam wszystkich Parafian, w ramach koncertu również będzie koncertował Chór Rodzinny z Przyjaciółmi.
  4. Dziękuje chórowi Pasjonata z Tczewa piękny śpiew kolęd              i ubogacenie liturgii w kościele.
  5. Dziękuje za obecność i pomoc ks. Wojciechowi Niemczykowi.
  6. Chór Nieboskłonni z parafii Maksymiliana Kolbego w Tczewie zaprasza na autorski spektakl muzyczny pt.: „Aniołki Najwyższego”. To wyjątkowe przedstawienie przeplatane dialogami, kolędami i pastorałkami odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 stycznia o godz. 19:00 w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, ul. Wyszyńskiego 10. Wstęp wolny. Zapraszamy.
  7. W najbliższy czwartek w naszej parafii odbędzie się kolęda dla księży z dekanatu tczewskiego. W związku z tym nie będzie kolęd parafialnych.
błogosławionego tygodnia ks. Krzysztof Niemczyk