V Niedziela zwykła 5 lutego 2017 r.

1. W najbliższą niedzielę, 12 lutego o godzinie 11.30 odbędzie się spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. wraz z rodzicami. W trakcie Mszy św o godzinie 12.00 zostaną poświęcone świece i medaliki.
  2. W niedzielę 19 lutego o godzinie 12.00 odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie formacyjne. Przypominam, że w naszej parafii do sakramentu bierzmowania przygotowuje się młodzież z klas I i II gimnazjum.
  3. Od najbliższego tygodnia Msza św. w każdy czwartek będzie o godzinie 8.00. Nie będzie Mszy św. o godzinie 18.00.
  4. W ubiegłą niedzielę zakończył się czas odwiedzin duszpasterskich. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę i spotkanie. Był to dla mnie czas intensywnych spotkań i poznawania parafian. Dziękuję za życzliwość, otwartość i gościnność w otwartych domach. Dziękuję za ofiary złożone w trakcie odwiedzin, które zostały rzeznaczone na zapłacenie zaległych rachunków za wymianę rozdzielni elektrycznej w kościele, pozostałych należności za remont zakrystii i systemu multimedialnego. Środki przeznaczone zostaną również na zakup nowych mebli do zakrystii. Część środków zostanie przeznaczona na przygotowanie dokumentacji do utworzenia domu parafialnego z salami do spotkań duszpasterskich.

błogosławionego tygodnia

ks. Krzysztof Niemczyk