Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 16 kwietnia 2017 r.

1. Dziękuję za wspólne przeżywanie Wielkiego Postu, Wielkiego Tygodnia i Triduum Paschalnego.     Za uczestnictwo w nabożeństwach wielkopostnych, rekolekcjach parafialnych, za czynne uczestnictwo w Liturgii Triduum. Za wszelką pomoc okazywaną wspólnocie parafialnej poprzez dbanie o porządek w kościele, za dekorację, za ofiary złożone na dekorację kościoła, za porządek  w otoczeniu kościoła. Wygląd kościoła, przygotowanie liturgii jest wyrazem naszego zaangażowania w budowanie wspólnoty, każdy według możliwości. Dziękuję również o dom plebanijny. Dziękuję za troskę o potrzebujących i przekazaną dla nich pomoc materialną. Paczki zostały dostarczone do rodzin w okresie Wielkiego Tygodnia.
  2. W najbliższą sobotę przybędzie do naszego Sanktuarium pielgrzymka z Sanktuarium                           w Piasecznie. Będziemy podejmowali ich na wieczornej Mszy św. Zapraszam również do wspólnej modlitwy na Mszy św.
  3. W najbliższą sobotę o godzinie 10.00 odbędzie się próba dzieci przygotowujących się do                     I komunii św. Zapraszam wszystkie dzieci.
  4. Chórek Dziecięcy Armia Maksymiliana wraz z zespołem Quis ut Deus zapraszają na koncert wielkanocny 17 kwietnia 2017 o godzinie 17.00. w kościele św. Maksymiliana Kolbego (Osiedle Staszica).
  5. W piątek o godzinie 16.00 próba śpiewu przed Koncertem Maryjnym w świetlicy szkoły podstawowej. Czuwanie maryjne odbędzie się 3 maja na placu św. Jana Pawła II.
  6. Spotkanie Duszpasterstwa młodzieży w piątek o godzinie 16.30. w plebanii. Zapraszam szczególnie uczesników rekolekcji gimnazjalnych
błogosławionych świąt Zmartwychwstania Alleluja! Jezus Zmartwychwstał! ks. Krzysztof Niemczyk