XIII Niedziela zwykła 2 lipca 2017 r.

1. Na początku lipca, rozpoczną się prace przy renowacji drzwi zewnętrznych w naszym kościele oraz drzwi od zakrystii. W związku z tym w 2 niedzielę lipca będzie zbierana kolekta inwestycyjna przeznaczona na dofinansowanie konserwacji.
  2. 2 niedzielę 18 czerwca młodzież zbierała ofiary na Tczewskie Hospicjum. Zebrano 902,02 zł.
  3. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na wyjazd wakacyjny dla dzieci z „Arki”.
  4. Wszystkim wyjeżdżającym  na urlopy oraz gościom przebywającym na terenie naszej parafii, życzymy dobrego wypoczynku. Nie zapominajcie o Panu Bogu, który jest największą nagrodą za włożony trud w realizację chrześcijańskiego powołania. Również wszystkim solenizantom, jubilatom życzymy wielu łask Bożych.
  5. Biuro parafialne w przyszłym tygodniu czynne w czwartek, piątek i sobotę po Mszach świętych. W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny.
  6. Chorych będę odwiedzał w sobotę od godziny 10.00
  7. I piątek miesiąca - wystawienie najświętszego sakramentu i okazja do spowiedzi sw. od godziny 16.30.
błogosławionego tygodnia ks. Krzysztof Niemczyk