,

XIV Niedziela zwykła 9 lipca 2017 r.

1. Dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na renowację drzwi do naszego kościoła.
  2. W ostatnią niedzielę Wspólnota Osób Niepełnosprawnych „Arka” zbierała ofiary na letni odpoczynek. Zebrano 990,23. Wspólnota bardzo dziękuje i zapewnia      o modlitwie w intencji ofiarodawców
  3. Biuro parafialne w przyszłym tygodniu będzie czynne w poniedziałek i wtorek po Mszach świętych. W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny.
  4. We wtorek, 11 lipca, przypada święto św. Benedykta (480-547), opata, patrona Europy. Założony przez niego zakon benedyktynów przyczynił się do znacznego pogłębienia życia religijnego w Kościele, ale i szeroko rozumianej kultury.
  5. Przyszła niedziela, 16 lipca, przykrywa liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z góry Karmel i historię szkaplerza, która swymi korzeniami sięga XIII wieku.