RÓŻANIEC DO GRANIC

Unknown-1

W dniu 7 października 2017 r. odbędzie się ogólnopolska akcja „Różaniec do granic”, która polega na ustawieniu się na granicy Polski wiernych, otaczających modlitwą różańcową naszą Ojczyznę i cały świat, Kościół powszechny i wszystkich ludzi. Diecezja pelplińska włącza się w to dzieło. Kościoły parafii nadmorskich naszej diecezji stały się kościołami stacyjnymi akcji. W związku z tym Wydział Duszpasterski informuje, że zapisy indywidualne i grupowe prowadzone są przez ogólnopolską stronę internetową: www.rozaniecdogranic.pl Zainteresowani mogą uzyskać więcej informacji na wskazanej stronie lub w Wydziale Duszpasterskim.

Program wydarzenia:

10:30 Spotykamy się w kościołach stacyjnych,rozlokowanych wzdłuż całej granicy Polski. Na naszej stronie internetowej www.rozaniecdogranic.pl możesz wybrać miejsce, do którego chcesz przyjechać.

11:00 Msza Święta.

12:00 Specjalnie przygotowane nabożeństwo eucharystyczne – adoracja.
13:00 Ruszamydostrefmodlitwy–wolontariuszeprowadzą do wyznaczonych miejsc na całej granicy Polski.

14:00 Modlitwa różańcowa. Zaczynamy o tej samej godzinie na całej granicy, odmawiamy wszystkie cztery części różańca. 16:00 Koniec.Jedziemydodomów,aBłogosławieństwo ogarnia cały świat!

DIECEZJA PELPLIŃSKA
Lista kościołów stacyjnych: