XXVI Niedziela zwykła 1 października 2017 r.

1. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania: klasy II i III gimnazjum najbliższą sobotę o godzinie 10.30, a dla Klas VII szkoły podstawowej najbliższą sobotę o godzinie 11.30
  2. W najbliższą niedzielę zapraszam na godzinę 11.00 dzieci i młodzież lubiących śpiewać na spotkanie scholi parafialnej do plebanii
  3. Dzisiaj rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Wspólny różaniec w niedzielę różaniec o godz. 9.00. Już dzisiaj zachęcam wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału w codziennej Mszy Świętej i w nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele będziemy celebrowali o godz. 17.30. (od poniedziałku do piątku), w sobotę o 9.30.Tych zaś, którym trudniej dotrzeć do kościoła, proszę o wspólne odmawianie różańca w domach.
  4. Parafia nasza organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie  31.01-7. 02. 2018. Zapisy trwają do 20 października. Szczegóły informacji na stronie parafialnej i na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
  5. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek od 17.00 zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. O 17.30 różaniec, okazja do spowiedzi św.. W piątek od 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i okazja do spowiedzi św.
  6. W sobotę o 9.00 Msza św. z poświęceniem różańców dla dzieci I komunijnych. Po Mszy św. różaniec w ramach I sobotnich Nabożeństw wynagradzających Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Poprzez wspólną modlitwę duchowo będziemy łączyć się z osobami biorącymi udział w ogólnopolskiej akcji „Różaniec do granic”.
  7. Chorych będę odwiedzał w sobotę, od godziny 11.00.
  8. Przyszłą niedzielę przeżywać będziemy jako kolejny Dzień Papieski pod hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją”. Przed kościołem zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  9. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka ofiar dla poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Meksyku.

błogosławionego tygodnia

ks. Krzysztof Niemczyk