XXVII Niedziela zwykła 8 października 2017 r.

1. W październiku – miesiącu modlitwy różańcowej wspólny różaniec w niedzielę różaniec o godz. 9.00 od poniedziałku do piątku o godz. 17.30, w sobotę o 9.30. Tych zaś, którym trudniej dotrzeć do kościoła, proszę o wspólne odmawianie różańca w domach.
  2. Parafia nasza organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie  31.01-7. 02. 2018. Zapisy trwają do 20 października. Szczegóły informacji na stronie parafialnej i na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
  3. Dziękuje za ofiary złożone dla ofiar trzęsienie ziemi w Meksyku w wysokości 1436,96 zł.,
  4. W przyszłą niedzielę kolekta inwestycyjna na dokończenie renowacji drzwi kościoła.
  5. W sobotę 28 października po Mszy św. wieczornej planujemy wspólna modlitwę kanonami ze wspólnoty Taize. Proszę o pomoc w przeprowadzeniu spotkania. Potrzebujemy pomocy osób grających na instrumentach muzycznych. Poroszę o kontakt.
  6. Przeżywamy Dzień Papieski pod hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją”. Przed kościołem odbywa się zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  7. Dziękuję Paniom, które sprzątają nasz kościół za ogromne zaangażowanie. Staramy się odświeżyć posadzki w prezbiterium oraz podłogę w ławkach, która została dokładnie wymyta, chcemy ją zakonserwować specjalnym olejem. Poszukujemy osób, które chciałyby pomóc w pomalowaniu podłóg.
  8. Dziękuję wszystkim parafianom, którzy włączyli się w przygotowanie mieszkania dla ks. Krzysztofa, bez Waszej pomocy nie udałoby się w takim szybkim tempie przeprowadzić koniecznych prac budowlanych i porządkowych.