XXXII Niedziela zwykła 12 listopada 2017 r.

1. Zapraszam na próbę wszystkich zainteresowanych włączeniem się  w przygotowania do koncertu kolęd w sobotę 18 listopada na godzinę 9.00 do plebanii.
  2. Zebraliśmy na na Fundusz Organizacji „Kościół w potrzebie” - 787,73
  3. Dzisiaj o godzinie 11.15 spotkanie dzieci I komunijnych razem  z rodzicami. W trakcie Mszy św. o godzinie 12.00 poświęcenie książeczek do nabożeństwa.
  4. Spotkanie grupy II (drugi rok przygotowań) kandydatów do bierzmowania  w sobotę 18 listopada o godzinie 10.00
  5. W przyszłą niedzielę kolekta na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie
  6. W dniu wczorajszym, 11 listopada 2017 r. Ojciec Święty Franciszek mianował biskupem toruńskim dotychczasowego biskupa pomocniczego diecezji pelplińskiej Wiesława Śmigla. Ogarnijmy go modlitwą, prosząc dobrego Boga o potrzebne łaski w prowadzeniu wspólnoty diecezji toruńskiej ku świętości.
  7. Próba Scholi w niedzielę 19 listopada o godzinie 11.00 w plebanii
  8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Weronika Kubowska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

błogosławionego tygodnia

ks. Krzysztof Niemczyk