Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Zapraszam wszystkich lubiących śpiewać kolędy (bez względu na wiek) na próbę                             przygotowującą do  do koncertu kolęd w  piątek 1 grudnia na godzinę 16.30 do plebanii. Szczególnie zaproszenie kieruję do młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Jest to dla was okazja do włączenia się w życie wspólnoty parafialnej.
  2. Przypominam, że kandydaci do bierzmowania będą mieli rekolekcje ewangelizacyjne w dniach 8 - 9 grudnia w parafii. Rozpoczną się 8 grudnia w godzinach od 17.00 do 20.00 oraz w sobotę 9 grudnia od 9.00 do 17.00. Proszę sobie zarezerwować ten termin. Rodziców proszę o pomoc w przygotowaniu obiadu w sobotę. Rekolekcje odbywać się będą w szkole w Lubiszewie.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od 16.30. Od 16.30 do 17.45 spowiedź św. Chorych będziemy odwiedzać w sobotę 2 grudnia od 10.00.
  4. W pierwszą sobotę grudnia nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy po Mszy św. o godz. 9.00.
  5. W najbliższą niedzielę 3 grudnia rozpoczynamy adwent, czas radosnego przygotowania do przeżycia Świąt Bożego Narodzenia.
  6. Od przyszłej  niedzieli 3 grudnia zbiórka  darów lub funduszy na paczki  świąteczne dla rodzin potrzebujących z naszej parafii.  Grupa parafialna „Pomocna dłoń”               w ubiegłym roku w naszym imieniu obdarowała 43 rodziny. Zapraszamy do wspólnej  pomocy.
  7. Sołectwa Stanisławie i Lubiszewo zapraszają dzieci wraz z opiekunami na Mikołajki   2 grudnia w godz. 16-18. Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Lubiszewie.
  8. W niedziele 3 grudnia próba scholi parafialnej o godzinie 11.00 na plebanii.