Boże Narodzenie – 26 grudnia 2017 r.

1. Ofiary zbierane dzisiaj w całej Polsce po Mszach św. przeznaczone są na szkolnictwo katolickie
  2. Dziękuję bardzo wszystkim parafianom za wspólne religijne przeżywane świąt Bożego Narodzenia. Szczególne podziękowanie składam mieszkańcom Stanisławia oraz osobom które ich wspomagały w przygotowaniu świątecznego wystroju naszego kościoła. Jesteśmy  już częściowo przygotowani do koncertu kolęd. Dziękuję dziecim za pięknie ustrojoną choinkę. Dziękuję osobom zaangażowanym w przygotowanie kolędowania. Zaczynając od inicjatorów, poprzez rodziców, młodzież i dzieci. Wszyscy przez ostatnie tygodnie spędzili dużo czasu na próbach i organizacji samego koncertu. Dziękuję za dary, które otrzymaliśmy na plebanię. Dziękuję za wszelkie oznaki solidarności z potrzebującymi, którym jako wspólnota parafialna, ale również indywidualnie staraliśmy się pomóc. Dziękuję służbie liturgicznej.
  3. Z racji kolęd od czwartku Msze św. o godzinie 8.00 od poniedziałku do piątku.W soboty i niedziele bez zmian.
  4. Zapraszamy na koncert dzisiaj o godzinie 16.00
  5. Kolędy w tym tygodniu - proszę o pomoc w dotarciu z kolędą do bardziej odległych domostw w Stanisławiu.
  6. data

godzina

ulica

28. 12. 2017 15.30 Stanisławie od skrzyżowana z drogą na Lubiszewo w kierunku Rukosina, wybudowanie pod Małżewko