3 maja 2018

1. 3 maja zapraszamy na Festyn charytatywny do Szpęgawy. Początek o godzinie 15.00 w świetlicy. Dochód z  festynu zostanie przeznaczony na leczenie Pana Tomka Pawłowskiego.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, poświęcony wynagrodzeniu Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy świata. Okazja do spowiedzi św. od godziny 17.00, Również od godziny 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  3. W sobotę odwiedziny chorych od godziny 10.00.
  4. W sobotę o godzinie 16.00 w remizie OSP w Rokitkach rozpoczną się Gminne obchody dnia Strażaka.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca w duchu fatimskim chcemy rozważać tajemnice różańcowe i uczcić Niepokalane Serca Maryi podczas Mszy Świętej o godzinie 9.00. Nabożeństwo różańcowe rozpoczniemy o godzinie 8.30
  6. 11 maja o godzinie 19.00 zapraszamy na poświęcenie odnowionej figury Chrystusa w Śliwinach. Już dzisiaj dziękujemy mieszkańcom Śliwin za inicjatywę i przeprowadzenie renowacji oraz wszystkim darczyńcom tego dzieła.
  7. 13 maja zapraszamy na spotkanie Róż Różańcowych na godzinę 17.00 do Świetlicy Wiejskiej
  8. Odpustu parafialny Trójcy Przenajświętszej przypada w tym roku 27 maja. Z tej okazji organizujemy Koncert Maryjny wraz z festynem parafialnym. Próby do koncertu rozpoczynamy 10 maja o 17.00 w świetlicy wiejskiej. Zapraszamy wszystkich chętnych – dzieci, młodzież i dorosłych, śpiewających i grających na instrumentach. Szczególnie młodzież przygotowującą się do bierzmowania.
  9. Rozpoczęliśmy codzienne nabożeństwa majowe z litanią loretańską. Zachęcamy do wspólnej modlitwy maryjnej w kościele o godz. 17.30 w dni powszednie, o 9.15 w niedzielę.
  10. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe w Śliwinach. Odbywać się one będą naprzemiennie przy figurze Chrystusa i przy kapliczce Matki Boskiej w każdy piątek o godz. 18.00. Rozpoczynamy w ten piątek przy figurze Chrystusa. Natomiast 11 maja nabożeństwo się nie odbędzie ze względu na odsłonięcie figury.