XIII Niedziela zwykła 30. 06. 2019

1. Nowa jakość życia, do jakiej zaprasza nas Chrystus, jest nie tylko wyzwaniem, ale nade wszystko obietnicą Mistrza. Udział w niedzielnej Eucharystii pozwala nam z nowej perspektywy spojrzeć na własne życie i wydarzenia wokół nas.
  2. Rozpoczynamy czas wakacji szkolnych i urlopów. Dobry wypoczynek, czas spędzony z najbliższymi i poświęcony Panu Bogu pomogą nam odkrywać nowy sens codziennych spraw. Wszystkim uczniom, nauczycielom i wypoczywającym na urlopach życzymy bezpiecznych i ubogacających dni.
  3. W pierwszy czwartek miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu dziękczynna za dar Eucharystii i kapłaństwa o godz. 17.30.
  4. Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy w piątek o godz. 18.00. Spowiedź św. od godz. 17.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00.
  5. Sobotnia Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 9.00, o godzinie 8.30 różaniec.
  6. Chorych odwiedzimy w trakcie wakacji w najbliższą sobotę (6 lipca) od godziny 10.00, następnie 30 sierpnia.
  7. Dziękujemy za złożone w ubiegłym tygodniu dary dla młodzieży z naszej parafii na letni wypoczynek w wysokości 770 zł.
  8. Zbiórka dla wyjeżdżających w Bieszczady w poniedziałek o godzinie 5.00 przed kościołem.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• ï3 VII – św. Tomasz Apostoł, zwany Didymos, o przydomku „niewierny”, patron Indii i Portugalii,
  • ï6 VII – bł. Maria Teresa Ledóchowska (1863-1922), dziewica, misjonarka, założycielka Zgromadzenia Sióstr Misjonarek św. Piotra Klawera, zasłużona w walce z niewolnictwem w Afryce zyskała mino „Matki Afryki”.