INFORMACJE O DUSZPASTERSKICH INICJATYWACH INTERNETOWYCH W DIECEZJI PELPLIŃSKIEJ

W związku z ograniczeniami dotyczącymi uczestnictwa we Mszy Świętej i nabożeństwach oraz organizowania rekolekcji, Biskup Pelpliński wraz z instytucjami diecezjalnymi proponują udział on-line w następujących celebracjach i wydarzeniach. Msza Święta jest transmitowana na stronie Radio Głos (również na kanale YouTube i Facebooku) w następujące dni:
  • niedziela – z kaplicy biskupa diecezjalnego o godz. 15.00
  • niedziela – tradycyjna transmisja z Bazyliki katedralnej w Pelplinie o godz. 10.00
  • poniedziałek – z kościoła pw. Bożego Ciała w Pelplinie o godz. 18.00
  • wtorek  – z kościoła pw. Bożego Ciała w Pelplinie o godz. 18.00
  • środa – z kaplicy pw. św. Barbary w Seminarium Duchownym w Pelplinie o godz. 18.00
  • czwartek – z kaplicy pw. św. Barbary w Seminarium Duchownym w Pelplinie o godz. 18.00
  • piątek – z kościoła pw. Bożego Ciała w Pelplinie o godz. 18.00 w łączności z nabożeństwem Drogi krzyżowej
  • sobota – z kościoła pw. Bożego Ciała w Pelplinie o godz. 18.00
Nabożeństwa Drogi Krzyżowej są transmitowane w piątki dla dzieci o godz. 16.00, dla młodzieży o godz. 19.00, dla dorosłych o godz. 18.00. Gorzkie żale natomiast  w niedzielę o godz. 17.30.