XIII Niedziela Zwykła

  1. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczornej, do środy włącznie.
  2. ks. Biskup Diecezjalny z dniem 23 czerwca 2021 r. odwołuje dyspensę, udzieloną  29 maja 2020 r.od obowiązku uczestnictwa w niedzielnych Mszach Świętych dla osób w podeszłym wieku, osób z objawami infekcji oraz osób, które czują obawę przed zarażeniem koronawirusem. 
  3. We wtorek 29 czerwca uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia w sposób szczególny pamiętajmy o Piotrze naszych czasów, papieżu Franciszku i prośmy Ducha Świętego, aby towarzyszył jego w posłudze.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Będziemy się modlić w intencji powołań kapłańskich w czwartek podczas adoracji Najświętszego Sakramentu od godziny 17.00. W piątek okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej. Adoracja i spowiedź święta od godziny 17.00
  5. W sobotę o godz. 9.00 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi nasze niewierności i znieważenia. Adoracja po Mszy św. wieczornej do godziny 19.30. 
  6. Chorych będziemy odwiedzać w sobotę od godziny 10.00. 
  7. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł: Henryk Wiczling z Rokitek. Pamiętajmy o nim w modlitwach oraz o ich najbliższych i wspierajmy się nawzajem słowami wiary i miłości.
  8. Rozpoczęły się prace remontowe okien w naszym kościele, które potrwają do jesieni. Osoby, które chciały by wesprzeć finansowo prowadzone prace, mogą to uczynić w zakrystii, biurze parafialnym, przekazać środki na konto parafii. Za wszelka pomoc serdecznie dziękuję. 
  9. Gościmy dzisiaj w naszej parafii młodzieżowy zespół M3PM z Tczewa. Dziękujemy im za oprawę dzisiejszej liturgii Mszy św. Przy wyjściu z kościoła można zakupić ich debiutancką płytę w cenie 15 zł.
  10. 10.Rozpoczął się czas wakacji, Życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa i opieki  Matki Bożej w trakcie wakacyjnego odpoczynku. Odnowienia sił fizycznych oraz duchowych. Nie zapominajmy w tym czasie o Panu Bogu obecnym w pięknie przyrody, ale również czekającym na nas w kościołach i kaplicach. Zachęcamy do nawiedzania kościołów i chwili modlitwy.