VII Niedziela Zwykła, 20 lutego 2022 r.

  1. W poniedziałek, 21 lutego, przypada VI rocznica śmierci ks. Romana Misiaka. zapraszamy na Msze św. w jego intencji o godzinie 18.00
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  3. Parafia organizuje pielgrzymkę do Medjugorie w dniach od 4 -11 lipca 2022 r. Szczegóły w biuletynie i biurze parafialnym.
  4. We wtorek, 22 lutego, obchodzimy święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. To dzień naszej łączności z następcą Świętego Piotra, papieżem Franciszkiem. Pamiętajmy o nim w naszej modlitwie, wypraszając mu Bożą pomoc i opiekę w trudzie pasterskiej posługi w Kościele. 
  5. W przyszłą niedzielę, 27 lutego – w ostatnią niedzielę lutego rozpocznie się 55. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Modlitewną pamięcią ogarnijmy wszystkich uzależnionych od alkoholu i ich najbliższych, wypraszając im wolność od nałogu. 
  6. Najbliższa próba scholi parafialnej odbędzie się w piątek 4 marca 2022 r. 
  7. W ubiegłym tygodniu Bóg powołał do siebie Leokadię Frezę. Niech nasza modlitwa wyprosi im oglądanie Bożego oblicza na wieki: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.