IV Niedziela Wielkiego Postu, 20 marca 2022 r.

 1. Zapraszam dzisiaj na nabożeństwo gorzkich żali z kazaniem pasyjnym o godz. 15.15, o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 2. W środę ks. bp. Arkadiusz Okroj udzielił sakramentu bierzmowanie młodzieży z naszej parafii. Wszystkich serdecznie dziękuję za przygotowanie uroczystości. Dary złożone przez młodzież zostały przeznaczone na nowy konfesjonał. 
 3. Najbliższy piątek, 1 kwietnia, będzie pierwszym piątkiem miesiąca.Wystawienie  Najświętszego sakramentu o godzinie 16.30. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.15. Spowiedź od godz. 16.30 do 17.15. 
 4. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30.
 5. Sobota, 2 kwietnia, będzie pierwszą sobotą miesiąca. Wystawianie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo ku czci Matki Najświętszej o godz. 8.00. Msza św. o godzinie 9.00. Po południu wystawienie Najświętszego Sakramentu od godziny 17.00-17.45. Następnie modlitwa za zmarłych
 6. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania w sobotę 2 kwietnia  o godzinie 11.00. 
 7. W sobotę przypada także 17. rocznica śmieci Świętego Jana Pawła II. Nasz Wielki Rodak nazywany jest Sługą Miłosierdzia. Módlmy się przez jego wstawiennictwo o miłosierdzie dla nas i całego świata. 
 8. Chorych odwiedzimy w sobotę od godziny 10.00. 
 9. Czas Wielkiego Postu to czas nawrócenia. W naszej świątyni spowiedź jest codziennie przed każdą Mszą Świętą. Pamiętajmy o dobrym przygotowaniu do sakramentalnej spowiedzi i wypełnieniu wszystkich warunków sakramentu pokuty. 
 10. Zapraszamy na próby scholi parafialnej w każdy piątek o godzinie 19.00 do plebanii.
 11. Z myślą o pomocy w zakwaterowaniu i utrzymaniu rodzin z Ukrainy, jako wspólnota parafialna, uruchomiliśmy na platformie ZRZUTKA.PL zbiórkę  jako długotrwałe wsparcie dla osób potrzebujących pomocy. Linki do zbiórki są umieszczone na stronie parafialnej i na Facebooku parafialnym. Dziękuję za złożone datki na platformie oraz do Biura Parafialnego.