XXXIII Niedziela zwykła 13. 11. 2016 r.

  1. Dziękuję za pomoc w utrzymaniu czystości w kościele Państwu Urszuli i Janowi Krukor. Proszę o pomoc w utrzymaniu czystości w kościele Państwa Bożenę i Grzegorza Dworak.
  2. Dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na remont zakrystii
  3. Spotkanie dla dzieci I Komunijnych i ich rodziców odbędzie się 20 listopada o godzinie 11.30.
  4. W przyszłym tygodniu kolekta będzie przeznaczona na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie.
  5. Zbliża się czas Adwentu i Bożego Narodzenia, czas kiedy wiele osób stara się pomóc osobom potrzebującym. W naszej parafii w każdym roku była przygotowywana i przekazywana pomoc osobom potrzebującym. Zapraszam na spotkanie w najbliższą sobotę na godzinę 16.00 do plebani osoby chcące się włączyć w działalność charytatywną w naszej parafii.