Niedziele Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 20.11.2016 r.

  1. Zbliża się czas Adwentu i Bożego Narodzenia, czas kiedy wiele osób stara się pomóc potrzebującym. Dziękuję Paniom które przyszły na spotkanie dotyczące koordynowania pomocy w naszej parafii. W trakcie spotkania ustaliliśmy następujący plan pracy.
  2. Dziękuję za złożone dzisiaj ofiary na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie, zachęcam również do modlitwy w intencji seminarium
  3. Spotkanie dla dzieci I Komunijnych i ich rodziców odbędzie się dzisiaj o godzinie 11.30.
  4. Dziękuję za ofiary złożone na remont zakrystii w wysokości 3346,29 zł.
  5. Dziękuję za pomoc w utrzymaniu czystości w kościele Państwu Bożenie i Grzegorzowi Dworak. Proszę o pomoc Państwa Justynę i Dariusza Górak.
  6. Prosimy o zgłaszanie osób, które Państwa zdaniem pomocy potrzebują (osoby z sąsiedztwa, znajomi, również warto podać konkretne potrzeby). Zgłoszenia proszę kierować do mnie. Informacje te pomogą ustalić adresatów pomocy i listę potrzeb.
W sobotę niedzielę  10 i 11 grudnia odbędzie się w kościele zbiórka darów dla potrzebujących, które potem zostaną przygotowane przez grupę charytatywną i przekazane potrzebującym. 18 obędzie się zbiórka ofiar pieniężnych, w celu zakupienia potrzebnych do paczek produktów, jeżeli będą takie potrzebne. Kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkanie w piątek 2 grudnia na godzinę 16.00.