Niedziela Trójcy Świętej 11 czerwca 2017 r.

  1. W czerwcu codziennie po Mszy św. wieczornej w naszym kościele celebrujemy nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa w Śliwinach odbywają się w piątki o godz. 18.00 wymiennie przy figurze Chrystusa oraz kapliczce Matki Boskiej. W tym tygodniu przy figurze Chrystusa.
  2. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Lwowa, zainteresowanych proszę o kontakt.
  3. W piątek 16 czerwca będę odwiedzał chorych od godziny 10.00.
  4. W czwartek – uroczystość Bożego Ciała. Z kościołów wyruszą procesje z Najświętszym Sakramentem. Msze Święte w naszej parafii o godzinie 7.30 i 10.00 (na placu). Nasza parafialna procesja Bożego Ciała wyruszy do czterech ołtarzy po Mszy Świętej o godzinie 10.00, ubiegłoroczną trasą. Zakończenie procesji w kościele
  5. Proszę o udekorowanie okien w całej parafii, zwłaszcza na trasie procesji, na znak naszego szacunku dla Chrystusa Eucharystycznego.
  6. W wtorek i środę o godz. 17.00 próba sypania kwiatów dla dziewczynek.
  7. Od piątku w Oktawie Bożego Ciała codzienną Eucharystię będziemy łączyć z procesją wokół Kościoła o godz. 18.00.
  8. Dzieci pierwszokomunije w darze na misje święte zebrały 1156 zł i 5 euro.
  9. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek dla ks. Grzegorza pracującego na misjach w Brazylii.
błogosławionego tygodnia ks. Krzysztof Niemczyk