Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 22 listopada 2020

  1. Dziś po Mszach Świętych dokonujemy wystawienia Najświętszego Sakramentu i odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Sercu Pana Jezusa. Za udział w tym nabożeństwie możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami
  2. W ostatnim tygodniu listopada w naszym kościele codziennie podczas modlitwy różańcowej o godz. 17.30, w soboty o 8.30 oraz w niedzielę o 9.00 modlimy się w intencjach Kościoła i w naszych osobistych intencjach. Serdecznie zapraszam do tej modlitwy wszystkich naszych parafian.
  3. W środę podczas nowenny o godz. 17.30 złożymy nasze podziękowania i prośby na ręce Matki Bożej.
  4. Czas przygotować się do Adwentu – okresu radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. W przyszłą niedzielę, 29 listopada, rozpoczniemy ten piękny czas.
  5. W związku ograniczeniami dotyczącymi liczby uczestników zgromadzeń religijnych informujemy, że w naszym kościele jednocześnie  może przebywać 26 osób. Przypominam, że wszyscy przebywający w świątyni powinni mieć zasłonięte usta i nos. W związku z tym zachęcamy wiernych do uczestniczenie w Mszach św. w dni powszednie.
  6. W zakrystii można kupić świece Caritasu na stół wigilijny oraz kalendarze na przyszły rok. 
  7. Msza św. transmitowana z naszego kościoła w każdą niedzielę o godzinie 9.30. 
  8. W ostatnim tygodniu zmarli z naszej parafii: Grzegorz Myszak oraz Renata Jabłońska zd. Nowak. Zmarłych polecajmy miłosierdziu Bożemu.
W tym tygodniu patronują nam:
  • 24 XI – Święci Andrzej Dung-Lac i Towarzysze, męczennicy wietnamscy, którzy zginęli podczas prześladowań chrześcijan w latach 1773-1862.