Uroczystość Wszystkich Świętych

Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Pragniemy poinformować, że w tym dniu Msze Św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę: o godzinie 7.30, 9.30 oraz 12.00.

Procesja Na cmentarzu bezpośrednio po Mszy św. o godzinie 12.00.

Na stoliku przy wyjściu z kościoła można zabrać kartki na zdrowaśki Wypisane kartki prosimy przynosić do zakrystii.

Zdrowaśki jednorazowe będą odczytywane 15 minut przed Mszami św. w oktawie Wszystkich Świętych.

Zdrowaśki roczne będą odczytywane w pierwsze soboty miesiąca przed wieczorną Mszą św.

Od 1 do 8 listopada włącznie można codziennie zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Trzeba także spełnić zwykłe warunkami otrzymania odpustu, czyli być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Świętą, pomodlić się w intencjach wyznaczonych przez papieża, wykluczyć przywiązanie do jakiegokolwiek grzechu. Odpust można ofiarować wyłącznie za zmarłych.