XXXI Niedziela zwykła

 1. Jutro, 31 października, ostatnie nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30. Dziękujemy wszystkim, którzy przez cały miesiąc gromadzili się na wspólnej modlitwie. Szczególnie Różom Różańcowym za prowadzenie modlitwy, dziękuję dzieciom i młodzieży za uczestnictwo na nabożeństwach. 
 2. We wtorek, 1 listopada, przypada uroczystość Wszystkich Świętych. To radosny dzień, w którym Kościół upamiętnia wszystkich znanych i nieznanych Świętych i Błogosławionych. W naszej świątyni Msze Święte będą sprawowane według porządku niedzielnego. Po Mszy Świętej o godzinie 12.00 wyruszy procesja, w czasie której będziemy modlić się za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu. 
 3. W środę, 2 listopada, przypada w liturgii wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Zapraszamy na Msze Święte tego dnia o godz. 9.00, 16.30 i 18.00. Przed Mszami św. będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach. 
 4. Kartki z wypominkami i Mszami zbiorowymi można składać w zakrystii. Msze św. zbiorowe będą w I niedzielę miesiąca o godzinie 9.30. W wypominkach modlimy się w trakcie oktawy uroczystości wszystkich Świętych. 
 5. Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych. Do warunków odpustu należą: nawiedzenie cmentarza oraz modlitwa za zmarłych. Ponadto: brak przywiązania do grzechu, stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii Świętej, modlitwa w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego.
 6. Czwartek jest pierwszym czwartkiem miesiąca. Pamiętajmy w modlitwie o kapłanach i wszystkich powołanych do służby w Kościele. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 17.00. 
 7. Najbliższy piątek, 4 listopada, będzie pierwszym piątkiem miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 16.30. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.45 ; spowiedź od godz. 16.30. Spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania po Mszy św. wieczornej (II rok formacji) 
 8. Sobota, 5 listopada, to pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godz. 8.00 – serdecznie zapraszamy.
 9. Chorych będziemy odwiedzać od godziny 10.00
 10. Dziękuję młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania za pomoc przy porządkowaniu kościoła i cmentarza. 
 11. Zespół Nieboskłonni zaprasza na Litanię do Wszystkich Świętych. Przyjdź, by śpiewem wspólnie pomodlić się o niebo dla siebie i swoich bliskich. Litania odbędzie się w Uroczystość Wszystkich Świętych, o godz. 19.00 na cmentarzu starym przy ul. 30 stycznia w Tczewie.
 12. Na zakończenie módlmy się za zmarłego Kazimierza Bagińskiego który w ostatnim tygodniu odszedł do wieczności. Wieczny odpoczynek …