Skip to main content
Ogłoszenia

XXII Niedziela Zwykła – 3 września 2023

By 3 września, 20234 września, 2023No Comments
 1. Dzisiaj odpust Matki Bożej Pocieszenia. Suma odpustowa o godzinie 12.00. Pod przewodnictwem ks. bp. Arkadiusza Okroja o godzinę 12.00.  O godzinie 16.00 Nieszpory
 2. Dziękuję za przeprowadzenie rekolekcji ks. Sławomirowi Laskowskiemu oraz wszystkim uczestniczącym w rekolekcjach za wspólne słuchanie Słowa Bożego i modlitwę. 
 3. We wtorek zapraszamy dzieci, młodzież wraz z rodzicami na Msze św. rozpoczynająca nowy rok szkolny. Będziemy prosili Boga o opiekę i dary Ducha Świetego. 
 4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Wystawienie Najświętszego sakramentu i modlitwa o powołania od godziny 17.00
 5. W przyszłym tygodniu adoracja Najświętszego Sakramentu w milczeniu w sobotę w godzinach od 17.00 -17.45
 6. Od przyszłego tygodnia wracamy do  spotkań Domowników Boga w środy o godzinie 18.45 w Domu Parafialnym.  
 7. Od najbliższego piątku wracamy do spotkań liturgicznych. Zapraszamy na godzinę 19.00 do Domu Parafialnego
 8. Od najbliższej niedzieli rozpoczynamy sprawowanie Mszy św. w Rokitkach w Katolickiem Centrum Edukacji w soboty o godzinie 16.00. Liturgia niedzielna. 
 9. Dziękuję za ofiary złożone na wykonanie dekoracji kościoła i ołtarza maryjnego. Dziękuję mieszkańcom Rukosina oraz wszystkim którzy złożyli ofiary. Dziękuję parafianom, szczególnie ze Śliwin, Rokitek i Lubiszewa za sobotnie porządki w kościele, na cmentarzu oraz placu św. Jana Pawła II. Państwu Bubka za wykoszenie traw i przycięcie żywopłotu. Osobom, które przygotowały ciasta i zupę dla pielgrzymów. Dziękuję za przygotowanie nagłośnienia, Zespołowi „Pełni Ducha” i Pani Organistce za oprawę muzyczną, ks. Marcinowi, ministrantom i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie liturgii odpustowej. Wszystkim wspierających nas modlitwą i dobrym słowem niech dobry Bóg wynagrodzi swoim błogosławieństwem. 
 10. Po wakacjach rozpoczynamy spotkania przygotowujące do bierzmowania dla młodzieży klas I szkoły ponadpodstawowej (grupa ks. Marcina). Zapraszamy na spotkanie 16 września o godzinie 11.00 do  Domu Parafialnego. Natomiast w poniedziałek 18 września na godzinę 18.00 zapraszamy do kościoła na Mszę św. z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych. 
 11. Parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Szczegóły na stronie parafialnej i biuletynie przy wyjściu z kościoła. Zapisy w biurze parafialnym.