Skip to main content
Ogłoszenia

I NIedziela Wielkiego Postu  18 lutego 2024 r. 

  1. Dzisiaj Msza św. dla uczniów klas III przygotowujących się do I komunii św. o godzinie 16.30. W trakcie Mszy św. poświęcenie świec. 
  2. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w niedzielę 18 lutego o godzinie 17.30 w Domu Parafialnym. 
  3. Droga Krzyżowa piątek o godzinie 17.15, Gorzkie Żale w niedzielę o godzinie 15.45, następnie Msza św. o godzinie 16.30. 
  4. Wznawiamy cykl katechez dla dorosłych. Zapraszamy w piątek do Domu Parafialnego na godzinę 19.00. Tematem najbliższych spotkań będzie sakrament małżeństwa. 
  5. Zapraszamy na cotygodniową Adorację Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek po Mszy św. wieczornej do godziny 19.15. 
  6. w najbliższą niedzielę 25 lutego zapraszamy na Msze św. o godzinie 16.30 kandydatów do bierzmowania z II roku formacji razem z rodzicami. Po Mszy św. krótkie spotkanie organizacyjne.
  7. W dniach od 23 do 25 lutego w  parafii św. Krzyża w Tczewie odbędą się Wielkopostne Warsztaty Muzyki Liturgicznej. Organizatorzy zapraszają wszystkich kochających śpiew do udziału w tym wydarzeniu. Zajęcia będą prowadzone przez wykładowców Dominikańskiej Szkoły Śpiewu Liturgicznego w Zespole Szkół Katolickich. Szczegóły są dostępne na plakatach oraz na stronie internetowej: www.warsztatymuzyczne.net.
  8. Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na kolektę, które są przeznaczone na remont naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie.
  9. W Środę Popielcową na potrzeby pomocy dla Ukrainy zebraliśmy 1890 zł. Bóg zapłać. 
  10. 10.Serdecznie dziękujemy za ofiary przekazywane na konto parafialne na cele wspólnoty parafialnej i utrzymanie świątyni. Niech dobry Bóg wynagradza błogosławieństwem waszą dobroć. Formularz parafialnej e-tacy oraz nr konta jest na naszej stronie internetowej.