Skip to main content
Ogłoszenia

II Wielkiego Postu 25 lutego 2024 r. 

  1. Dzisiaj Msza św. o godzinie 16.30 kandydatów do bierzmowania z II roku formacji razem z rodzicami. Po Mszy św. krótkie spotkanie organizacyjne.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.  Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy św. wieczornej; w piątek od godziny 16.30.  W trakcie adoracji okazja do spowiedzi św. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godzinie 8.00. Droga Krzyżowa piątek o godzinie 17.15, Gorzkie Żale w niedzielę o godzinie 15.45.
  3. Chorych odwiedzimy w sobotę od godziny 10.00. Rozpoczynamy w Lubiszewie i Rokitkach. 
  4. Zapraszamy na katechezy dla dorosłych w piątki do Domu Parafialnego na godzinę 19.00. Tematem najbliższych spotkań będzie sakrament małżeństwa. 
  5. Dzisiejsza niedziela jest Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Naszą modlitwą i ofiarą wspieramy Kościół w krajach misyjnych. Po Mszy Świętej można złożyć ofiarę do puszek, przed kościołem.
  6. Caritas Diecezji Pelplińskiej zachęca, aby całe rodziny zaangażowały się w akcję „Skarbonka miłosierdzia”. W tym roku nasza jałmużna wspiera remont i wyposażenie ochronki parafialnej dla dzieci w Gusap w Papui Nowej Gwinei.Dzieci są zaproszone do udziału w konkursie „Logo ze skarbonki”. Oddając w kościele lub szkole zebrane pieniądze należy dostarczyć księdzu proboszczowi lub katechecie wyciętą jedną ściankę skarbonki z umieszczonym na odwrocie: imieniem, nazwiskiem i parafią. Skarbonki można zabrać przy wyjściu z kościoła. 
  7. W od najbliższej niedzieli, 3 marca, rozpoczynamy parafialne rekolekcje wielkopostne. Rekolekcje poprowadzi ks. Bartek Labuda.
  8. Serdecznie dziękujemy za ofiary przekazywane na cele wspólnoty parafialnej i utrzymanie świątyni. Niech dobry Bóg wynagradza błogosławieństwem waszą dobroć.