Skip to main content
Ogłoszenia

III Niedziela Wielkanocna 14 kwietnia 2024 r. 

By 14 kwietnia, 2024No Comments
  1. W środę o godz. 17.45 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 
  2. Prosimy o wsparcie finansowe pokrycie kosztów sprzątania kościoła. Darowizny można składać w zakrystii, biurze parafialnym oraz przez formularz darowizn na stronie parafialnej. 
  3. Nasza parafia w terminie od 2 do 5 lipca 2024 roku organizuje pielgrzymkę do Wilna, Trok i Kowna. Szczegółowe informacje można znaleźć przy wyjściu z kościoła oraz na stronie internetowej naszej parafii.
  4. Spotkanie Scholi Parafialnej w piątek o godzinie 18.15
  5. Zapraszamy na Katechezy dla dorosłych w piątki o godzinie 19.00 w Domu Parafialnym. 
  6. Zapraszamy na wspólny pogrzeb dzieci zmarłych przed urodzeniem, których rodzice sami nie dokonali pochówku. Msza św. będzie sprawowana we wtorek 16 kwietnia o 16.00 w kościele dolnym Matki Kościoła w Tczewie, po niej pochówek w grobowcu na Cmentarzu Komunalnym.
  7. Zapraszamy osoby, które chciałyby się włączyć w tworzenie parafialnej kawiarni, oraz chcące napić się kawy i spotkać ze znajomymi w niedzielę po Mszy św. o godzinie 9.30 i 12.30
  8. W ostatnią sobotę dokonano próby kradzieży kwiatów na cmentarzu. Osoba, kradnąca uciekła. Odzyskane kwiaty zostały wyłożone przed kościołem. Właściciele mogą je odebrać. 
  9. w ubiegłym tygodniu na cele charytatywne zebraliśmy 1530 zł. Dziękujemy bardzo za złożone ofiary 
  10. Przy wyjściu z kościoła można zabrać prasę katolicką.