Skip to main content
Ogłoszenia

II Niedziela Wielkanocna 7 kwietnia 2024 r. 

  1. Rozpoczynamy Tydzień miłosierdzia. Po Mszy św. odbędzie się zbiórka na cele charytatywne.
  2. W środę o godz. 17.45 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 
  3. Prosimy o wsparcie finansowe pokrycie kosztów sprzątania kościoła. Darowizny można składać w zakrystii, biurze parafialnym oraz przez formularz darowizn na stronie parafialnej. 
  4. Róża św. Józefa zaprasza na spotkanie Róż Różańcowych w piątek 12 kwietnia o godzinie 16.00 w Domu Parafialnym. Serdecznie zapraszamy.
  5. Nasza parafia w terminie od 2 do 5 lipca 2024 roku organizuje pielgrzymkę do Wilna, Trok i Kowna. Szczegółowe informacje można znaleźć przy wyjściu z kościoła oraz na stronie internetowej naszej parafii.
  6. Spotkanie Scholi Parafialnej w piątek o godzinie 18.15
  7. Zapraszamy na Katechezy dla dorosłych w piątki o godzinie 19.00 w Domu Parafialnym. 
  8. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną swoje życie budować na Bogu, pogłębić swoją wiarę, ale również wątpiących, zagubionych, cierpiących i samotnych, małżeństwa sakramentalne i niesakramentalne. Przyjdź by odkryć swoje miejsce w Kościele. Pierwsza katecheza 07. 04. 2024 Niedziela Miłosierdzia Bożego o godz. 19:00, kolejne w poniedziałki i środy godz. 19:15  FARA Tczew. 
  9. W najbliższą niedzielę zapraszam osoby, które chciałyby się włączyć w tworzenie parafialnej kawiarni, która działałaby po Mszach św. w niedzielę i święta. Spotkanie obędzie się po Mszy św. o godzinie 9.30.