Skip to main content
Ogłoszenia

V Niedziela Wielkanocna – 7 maja 2023 r.

  1. Zapraszamy na cykl spotkań dotyczących roli i znaczenia liturgii w kościele. Spotkania odbywają się w piątki po wieczornej Mszy św. w domu parafialnym o godzinie 18.40. Najbliższe spotkanie będzie dotyczyło liturgii sakramentu bierzmowania. 
  2. W poniedziałek, 8 maja, przypada uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Jest on wzorem dla tych, którzy kropla po kropli mają oddawać codziennie swoje życie dla gromadzenia Chrystusowej owczarni. Będziemy więc prosić Świętego Stanisława o wstawiennictwo, aby powołania kapłańskie, budzące się na polskiej ziemi, były naprawdę godne i święte.
  3. Nabożeństwa majowe codziennie o godzinie 17.30 w łączności z różańcem. Serdecznie zapraszamy, aby odmawiając Litanię loretańską wypraszać wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny w naszych codziennych potrzebach i dar pokoju dla świata.
  4. Kandydatów do bierzmowania z klas VIII zapraszamy na spotkanie w najbliższą sobotę 13 maja 2023 o godzinie 11.00 w domu parafialnym. Zmian terminu wynika z uroczystości I komunii św. w dniu 20 maja. 
  5. W sobotę przypada dzień fatimski, rocznica rozpoczęcia się objawień Matki Bożej w Fatimie. Nabożeństwo fatimskie po Mszy św. wieczornej.