Skip to main content
Ogłoszenia

VI niedziela zwykła – 12 lutego 2023

By 13 lutego, 2023No Comments

 1. Wobec ogromu cierpienia, jakie spowodowało trzęsienie ziemi na terenie Turcji i Syrii, prosimy o modlitwę za ofiary i poszkodowanych w tym kataklizmie.
 2. Zgodnie z prośbą Księdza Biskupa Diecezjalnego, dzisiaj po Mszach św. w naszej diecezji jest przeprowadzana zbiórka pieniężna do puszek na rzecz poszkodowanych w katastrofie w Turcji i Syrii.
 3. Dziękujemy za ofiary złożone w trakcie kolekty na remont budynku naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie.
 4. Polecamy prasę katolicką, jest nowy numer dwutygodnika Pielgrzym.
 5. Wspólny różaniec odmawiamy codziennie o godz. 17.30, w środy o godzinie 17.15, w sobotę o 8.30. w niedzielę o 9.00.
 6. Osoby pragnące pogłębiać swoją wiarę zapraszamy na „Seminarium odnowy wiary”, które odbywa się w każdą środę o godzinie 18.40 w domu parafialnym obok plebanii.
 7. Zapraszamy dzisiaj na godzinę 13.30 dzieci I komunijna na Mszę św. połączoną z poświęceniem świec oraz innych przedmiotów religijnych. Po Mszy św. krawcowa będzie mierzyła dzieci  przed przystąpieniem do szycia alb.
 8. Dzieci zapraszamy na próby scholi parafialnej w piątki na godzinę 18.00 do domu parafialnego.
 9. Młodzież z klas I szkół ponadgimnazjalnych przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszam na spotkanie w sobotę  o godzinie  9.00 na Msze św. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w domu parafialnym.
 10. W dniu 1 marca 2023 r. nasza parafia będzie przeżywała wizytację ks. Biskupa. W tym dniu młodzież z naszej parafii otrzyma sakrament bierzmowania o godzinie 17.00.
 11. Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Lubiszewie ogłasza zapisy dzieci do oddziałów przedszkolnych i klasy I na rok szkolny 2023/2014. Dzieci z obwodu szkoły tj. Lubiszewo i Stanisławie są przyjmowane na zgłoszenie, w związku tym Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lubiszewie prasy rodziców rocznika 2016 o stawienie się w sekretariacie szkoły celem zapisania do szkoły. Rekrutacja ruszę 1 marca.
 12. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł Michał Myszak ze Stanisława. Pogrzeb odbył się w sobotę 11 lutego. Zmarłego polecajmy miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…