Skip to main content
Ogłoszenia

XI Niedziela Zwykła – 18 czerwca 2023

  1. W ciągu tygodnia nabożeństwo do Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 18.00.
  2. W tym tygodniu kończy się rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, katechetów na Mszę Świętą w czwartek na godz. 18.00. Wcześniej, od godz. 17.30 możliwość przystąpienia do spowiedzi świętej. Na tę Mszę Świętą szczególnie zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. 
  3. Parafia organizuje w dniach od 31 lipca do 4 sierpnia wyjazd do Łeby dla scholi parafialnej oraz dzieci chętnych do udziału w takim wydarzeniu. Koszt wynosi około 800 zł. plus koszty dojazdu.  Zainteresowanych proszę kontakt do 10 lipca 2023 r. 
  4. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Wyruszy ona w poniedziałek 30 lipca o godz. 6.00. Szczegółowe informacje na stronie www.pielgrzymkatczewska.pl. 
  5. Na czas wakacji zawieszone zostają sobotnie Msze św. w Rokitkach. Powrócimy do nich od 2 soboty września. 
  6. Na czas wakacyjny, od niedzieli 2 lipca do niedzieli 27 sierpnia 2023 r. w Lubiszewie Msza św. o godzinie 16.30 zostanie przeniesiona na godzinę 20.00. Poszukujemy zespołów muzycznych, które zechciały by zatroszczyć się o oprawę muzyczną tych Mszy św. Zainteresowanych proszę o kontakt. 
  7. Zapraszamy na kolejne spotkanie dotyczące liturgii Mszy św., które odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 18.45 (po Mszy św.) w Domu Parafialnym. 
  8. W najbliższą sobotę po wieczornej Mszy św. planujemy organizację ogniska dla ministrantów. Poproszę o kontakt w zakrystii rodziców chcących pomóc w organizacji spotkania.