Skip to main content
Ogłoszenia

X Niedziela Zwykła – 11 czerwca 2023

  1. Dzisiaj w ramach akcji charytatywnej ,,Ogród Nadziei 2023” przed naszym kościołem wolontariusze będą zbierać środki finansowe na zakupy na rzecz Hospicjum w Tczewie.
  2. Przez całą oktawę Bożego Ciała zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe z procesją o godz. 18.00 (Msza św). W niedzielę procesja po Mszy o godz. 9.30.
  3. Parafia organizuje w dniach od 31 lipca do 4 sierpnia wyjazd do Łeby dla scholi parafialnej oraz dzieci chętnych do udziału w takim wydarzeniu. Koszt wynosi około 600 zł. plus koszty dojazdu.  Zainteresowanych proszę kontakt.  
  4. Bardzo dziękuję wszystkim za udział w procesji Bożego Ciała. Dziękuję  wszystkim, którzy przygotowali piękne ołtarze wraz z ołtarzem na Placu Maryjnym, przygotowali kościół wewnątrz i obejście kościoła, służbie liturgicznej: Panom Szafarzom, Ceremoniarzom, Ministrantom, Pani Organistce, Lektorkom i Kantorce. Dziękuję za organizację procesji: wszystkim niosącym krzyż i chorągwie, feretrony, dzieciom pierwszokomunijnym, dziewczynkom sypiącym kwiaty i wszystkim, którzy w tym  pomagali. Dziękuję wszystkim za stworzenie wspólnoty modlitwy i świadectwo wiary.
  5. Młodzież, która wyjeżdża w najbliższą sobotę do Pelplina proszona jest o podejście do zakrystii w celu odebrana formularza zgody na wyjazd. 
  6. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, po Mszy św. procesja eucharystyczna.
  7. Zapraszamy na kolejne spotkanie dotyczące liturgii Mszy św., które odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 18.45 (po Mszy św.) w Domu Parafialnym.