Skip to main content
Ogłoszenia

XXIX Niedziela zwykła – 21 października 2023 r.

By 21 października, 2023No Comments
 1. Dziękujemy za ofiary złożone w uległym tygodniu na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zebraliśmy 2390 zł. 
 2. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary, które są przeznaczone na misje katolickie.
 3. Wypominki za zmarłych jednorazowe, roczne i na Msze Święte zbiorowe można składać w biurze parafialnym oraz zakrystii.
 4. W zakrystii można nabyć kalendarze ścienne na 2024 rok.
 5. Polecamy prasę katolicką: Pielgrzyma
 6. W październiku codziennie zapraszamy na wspólny Różaniec: w dni powszednie o godzinie 17.30 (w środę o 17.15), w sobotę o 8.30, w niedzielę o godz. 9.00. Zachęcamy do odmawiania różańca również w rodzinach. 
 7. W piątki zapraszamy na godzinę 19.00 do Domu Parafialnego osoby chcące pogłębić swoją wiedzę na temat liturgii sakramentów. 
 8. Spotkanie scholi parafialnej w piątek o godzinie 17.30 w Domu Parafialnym. Zapraszamy 
 9. Dzisiaj zapraszam na Mszę św. o godzinie 16.30 dzieci z klas III przygotowujące się do I komunii św. 
 10. 10.W piątek na godzinę 16:30 zapraszamy do domu parafialnego młodzież, która rozpoczęła drugi rok przygotowania do sakramentu bierzmowania. Młodzież powinna przynieść ze sobą krótkie życiorysy świętych, których wybierają  sobie jako patronów pamiętając także o umotywowaniu swojego wyboru. Po spotkaniu w domu parafialnym przejdziemy do kościoła na adorację Najświętszego Sakramentu oraz modlitwę różańcową. Adoracja rozpocznie się o godzinie 17:00, zapraszamy na nią wszystkich chętnych parafian oraz gości. 
 11. 11.W najbliższą sobotę zapraszamy na spotkanie młodzież, która w tym roku rozpoczęła przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9:30 w domu parafialnym. Po krótkiej katechezie przejdziemy na cmentarz parafialny, aby pomóc w porządkowaniu alejek przed Uroczystością Wszystkich Świętych.