Skip to main content
Ogłoszenia

XXVIII Niedziela Zwykła – 15 Października 2023

By 15 października, 2023No Comments
  1. Dzisiaj przypada  XXIII Dzień Papieski z hasłem Jan Paweł II Cywilizacja życia. Ofiarami do puszek przed kościołem po każdej Mszy św. możemy wesprzeć „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, w którym pomagamy dzieciom i młodzieży z małych miejscowości i niezamożnych rodzin, aby mogły uczyć się i studiować. Chciejmy naszymi ofiarami wesprzeć tą wspaniałą inicjatywę.
  2. W październiku codziennie zapraszamy na wspólny Różaniec: w dni powszednie o godzinie 17.30 (w środę o 17.15), w sobotę o 8.30, w niedzielę o godz. 9.00. Zachęcamy do odmawiania różańca również w rodzinach. 
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w sobotę w godzinach od 17.00 -17.45
  4. W piątki zapraszamy na godzinę 19.00 do Domu Parafialnego osoby chcące pogłębić swoją wiedzę na temat liturgii sakramentów. 
  5. Spotkanie scholi parafialnej w piątek o godzinie 17.30 w Domu Parafialnym. Zapraszamy 
  6. W kalendarzu liturgicznym w dniu 18 października (najbliższa środa) przypada święto Świętego Łukasza Ewangelisty. Jest to Dzień modlitw za pracowników służby zdrowi
  7. W przyszłą niedzielę zapraszam na Mszę św. o godzinie 16.30 dzieci z klas III przygotowujące się do I komunii św. 
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, dostępnej przy wyjściu z kościoła. Jest nowy „Pielgrzym”
  9. Wypominki za zmarłych jednorazowe, roczne i na Msze Święte zbiorowe można składać w biurze parafialnym. Na stolikach w kościele wyłożone są kartki na wypominki.
  10. 10.Narzeczonych, chcących w przyszłym roku zawrzeć sakrament małżeństwa, zapraszamy na Weekend dla Narzeczonych, który odbędzie się w dniach 27-29 października w budynku Katolickiego Centrum Edukacji w Rokitkach, zapisy drogą internetową www.dobrypoczatek.pl