Skip to main content
Ogłoszenia

XXVII Niedziela Zwykła – 8 Października 2023

By 8 października, 2023No Comments
  1. W październiku codziennie zapraszamy na wspólny Różaniec: w dni powszednie o godzinie 17.30 (w środę o 17.15), w sobotę o 8.30, w niedzielę o godz. 9.00. Zachęcamy do odmawiania różańca również w rodzinach. 
  2. Za tydzień, w niedzielę, 15. października przypada Dzień Papieski i 45. rocznica wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Papieża Jana Pawła II. Z tej racji po Mszach świętych przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiarę do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która otacza opieką i formacją zdolną młodzież z ubogich rodzin.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w milczeniu w sobotę w godzinach od 17.00 -17.45
  4. W piątki zapraszamy na spotkania dotyczące liturgii sakramentów. Zapraszamy na godzinę 19.00 do Domu Parafialnego
  5. Parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Pozostały jeszcze 3 wolne miejsca. Zainteresowane osoby proszę o kontakt. 
  6. Spotkanie scholi parafialnej w piątek o godzinie 17.30 w Domu Parafialnym. Zapraszamy 
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, dostępnej przy wyjściu z kościoła 
  8. W ostatnim czasie zdarzają się na naszym cmentarzu kradzieże kwiatów i wiązanek. Proszę o informacje dotyczące taki zdarzeń i zwracanie na wzajem uwagi na takie wydarzenia. W ostateczności będziemy zmuszeni objąć monitoringiem cały cmentarz. Obecnie monitorujemy tylko otoczenie kościoła. 
  9. W piątek 13 października zapraszamy na różaniec fatimski z procesją wokół kościoła na godzinę 17.15. 
  10. Narzeczonych, chcących w przyszłym roku zawrzeć sakrament małżeństwa, zapraszamy na Weekend dla Narzeczonych, który odbędzie się w dniach 27-29 października w budynku Katolickiego Centrum Edukacji w Rokitkach, zapisy drogą internetową www.dobrypoczatek.pl