Skip to main content
Ogłoszenia

Zmartwychwstanie Pańskie 31 marca 2024 r. 

 1. Życzymy, aby święta wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość. Życzymy Wam Kochani błogosławionych Świąt Wielkanocnych, świętego czasu Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa, niech wspólne spędzanie wielkanocnego czau połączy waszą wspólnotę rodzinną, niech obfituje w radość dobroć i miłość. Niech wzajemna troska i braterstwo zjednuje Wasze serca.
 2. Dziękuję wszystkim, którzy w tych dniach uczestniczyli w Świętym Triduum Paschalnym. Dziękuję: ks. Marcinowi, szafarzom, ministrantom i lektorom, Pani Organistce, Pani Kościelnej, wszystkim którzy zadbali o piękno naszej świątyni: przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Bardzo dziękuję za kwiaty do Grobu Pańskiego i ofiary składane na sprzątanie kościoła, również te składane na konto parafialne. 
 3. W niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. o godzinie 9.30, 12.00 i 16.30; w Poniedziałek Wielkanocny Msze św. wg porządku niedzielnego. Przypominamy o zmianie czasu w tej nocy. 
 4. Nowenna do Miłosierdzia Bożego w dni powszednie codziennie przed wieczorną Mszą św.
 5. Procesja w przyszłą niedzielę przed Sumą Parafialną o godz. 9.30.
 6. W Poniedziałek Wielkanocny kolekta na szkolnictwo katolickie diecezji i KUL.
 7. W środę o godz. 17.15 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 
 8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.  Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy św. wieczornej; w piątek od godziny 17.00.  W trakcie adoracji okazja do spowiedzi św. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godzinie 8.00. 
 9. W tym miesiącu NIE ODWIEDZAMY chorych w I sobotę miesiąca. 
 10. Najbliższa niedziela będzie druga niedzielą wielkanocną, czyli Niedzielą Miłosierdzia Bożego, która rozpocznie Tydzień Miłosierdzia. Po Mszy św. odbędzie się zbiórka na cele charytatywne.
 11. Prosimy o wsparcie finansowe pokrycie kosztów sprzątania kościoła. Darowizny można składać w zakrystii, biurze parafialnym oraz przez formularz darowizn na stronie parafialnej. 
 12. Nasza parafia w terminie od 2 do 5 lipca 2024 roku organizuje pielgrzymkę do Wilna, Trok i Kowna. Szczegółowe informacje można znaleźć przy wyjściu z kościoła oraz na stronie internetowej naszej parafii.