Skip to main content
Ogłoszenia

Zesłanie Ducha Świętego – 28 maja 2023 r.

  1. Trwają spotkania duszpasterskie dotyczące liturgii Mszy św. Zapraszamy do domu parafialnego w piątki o 18.40 o godzinie 18.40. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębić wiedzę na ten temat. 
  2. W poniedziałek  święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Odpust w Parafii na Suchostrzygach. 
  3. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. 
  4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.  W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań i kapłanów od 17.00. W tym czasie okazja do spowiedzi św. Proszę dzieci praktykujące pierwsze piątki oraz młodzież przygotowującą się do bierzmowania o przyjście w tym dniu do spowiedzi, ponieważ w piątek będziemy spowiadali dzieci przystępujące pierwszy do komunii św. i ich rodziny.
  5. W sobotę Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godzinie 8.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Milczeniu od 17.00
  6. Chorych odwiedzimy w sobotę od godziny 10.00. 
  7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Trójcy Przenajświętszej nasz parafialny odpust. Ze względu na uroczystość I komunii św. w naszej parafii, suma odpustowa będzie o godzinie 16.30, której będzie przewodniczył ks. Andrzej Ossowki, kustosz Sanktuarium Maryjnego w Piasecznie.
  8. W przyszłą sobotę i niedzielę uroczystości I komunii św. W sobotę o 12.00, w niedzielę o 11.00 oraz 13.00. Z tego powodu nie będzie Mszy św. o godzinie 12.00 w niedzielę. Parafian zapraszamy na pozostałe Msze św. o godzinie 7.30, 9.30 i 16.30. 
  9. Organizujemy wyjazd wspólny młodzieży na „Przystań” do Pelplina. Zgłoszenia przyjmujemy do 4 czerwca w zakrystii i biurze parafialnym. Szczególnie zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.  
  10. Zbliża się uroczystość Bożego Ciała. Procesja przejdzie tradycyjną trasą. Proszę o kontakt osoby, lub grupy osób, które chciały by się podjąć przygotowania ołtarzy na procesję. do dzisiaj zgłosiły się osoby do 2 ołtarzy: Sołectwo Szpegawa oraz Róże Różańcowe. Proszę o pomoc przy utworzeniu jeszcze 2 ołtarzy.